Specjalista ds. marketingu międzynarodowego

Axence od 16 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT

  • Duży wpływ na rozwój projektu
  • UOP lub B2B
    Zdecyduj sam!
  • Duża swoboda w działaniu
  • Opieka medyczna w Medicover
  • Szkolenia
  • Wczasy pod gruszą
  • Bilety na wydarzenia kulturalne
  • Częsta integracja
  • Dodatki dla rodziny
  • Karta multisport
  • Pizza Day
  • Brak dress-code'u
  • Blisko przystanku tramwajowego i stacji PKP
  • Nowoczesne biuro
  • Nauka języków obcych
  • Brak Open Space'ów

STANOWISKO

  • Poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu doświadczonych marketerów, wesprze nas swoją wiedzą w zakresie marketingu oraz przyczyni się do dalszego rozwoju Axence na rynkach międzynarodowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kluczowe projekty marketingowe na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności zaopiekuje się: międzynarodowym kanałem partnerskim i wsparciem sprzedaży zagranicznej, tworzeniem i dystrybucją anglojęzycznego contentu marketingowego, oraz bieżącą współpracą w ramach zespołu marketingowego.

Zakres obowiązków

  • Nadzór i rozwój międzynarodowej działalności marketingowej Axence
  • Pozyskiwanie, tworzenie i dystrybucja ciekawych treści na rynki zagraniczne
  • Rozwój anglojęzycznych kanałów komunikacji Axence (strona, profile społecznościowe, mailingi)
  • Wsparcie międzynarodowego kanału partnerskiego
  • Dbanie o wizerunek i opinię na rynkach międzynarodowych
  • Prowadzenie kampanii partner recruitment w kraju i zagranicą
  • Zapewnienie wysokiej jakości komunikacji partnerów dot. produktów Axence
  • Współpraca z grafikami i dostawcami zewnętrznymi przy realizacji materiałów marketingowych
  • Mierzenie i raportowanie efektów podejmowanych działań
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w bieżących działaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu (szczególnie digital i content marketing) min. 3 lata
  • Biegła znajomość języka angielskiego min. C1
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność tworzenia treści, które przemawiają do biznesu
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Umiejętność mierzenia działań marketingowych i wykorzystania narzędzi analitycznych
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka obcego
  • Znajomość systemów Marketing Automation i CRM
  • Znajomość rynku IT oraz środowiska resellerów, VAR-ów i integratorów
  • Znajomość zasad SEO i webwritingu

JAK PRACUJEMY?

  • Stawiamy na najwyższą jakość komunikacji marketingowej. Docieramy do potencjalnych klientów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Nasze działania nakierowane są na wspieranie sprzedaży oraz rozwój i edukację społeczności użytkowników Axence. Dołącz do zespołu doświadczonych marketerów i utalentowanych grafików i wpłyń na dalszy rozwój kanału partnerskiego Axence w Polsce i zagranicą.
Dołącz do nas!

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) przez Axence Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Krakowie, ul. Na Zjeździe 11” oraz „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji w przyszłości (zgodnie z w/w ustawą) przez Axence Sp. z o.o. Sp. j.”.

Bądź na bieżąco

  • Nowości i promocje
  • Darmowe porady ekspertów
  • Inspirujące artykuły ze świata IT

Wypełnij zabezpieczenie!

Podziel się z nami swoją opinią o stronie axence.net i miej wpływ na jej udoskonalenie

Szanujemy Twoją prywatność

Twoje ustawienia prywatności na naszej stronie

Jeśli pozwolisz nam na zbieranie ciasteczek, będziemy mogli analizować ruch na stronie, a dzięki temu tworzyć stronę która będzie dla Ciebie wygodna oraz na której łatwo znajdziesz potrzebne informacje. Dane te będą wykorzystywane tylko na wewnętrzne potrzeby Axence.

Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony Axence.net

Używamy Google Analytics, HotJar, GetResponse i Facebook do analizowania wizyt w Axence.net. Pomoże nam to zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i gdzie powinniśmy wprowadzić ulepszenia.