Wakacyjny duet dla Ciebie

Bezpieczna sieć i nowoczesny sprzęt

Zamów Axence nVision®
i odbierz laptop, telewizor, smartfon lub czytnik e-booków

Biorę udział
nagrody nagrody

Axence nVision®
jedno narzędzie, by rządzić IT

Chciałbyś sprawnie zarządzać środowiskiem IT, zapewnić skuteczną cyberochronę swojej firmie i optymalizować procesy biznesowe za pomocą jednego oprogramowania?
Poznaj Axence nVision® z 6 modułami:

NETWORK MODULE

Network

pełna kontrola nad urządzeniami w sieci

 • Wykrywaj awarie i incydenty w mgnieniu oka
 • Otrzymuj natychmiastowe alerty o wszystkich problemach w sieci
 • Kontroluj na bieżąco obciążenie poszczególnych urządzeń
INVENTORY MODULE

Users

większe bezpieczeństwo użytkowników

 • Zarządzaj globalnie dostępami użytkowników
 • Blokuj podejrzane strony internetowe i aplikacje
 • Zabezpiecz pracowników przed mailami wyłudzającymi dane
USERS MODULE

Helpdesk

zdalne wsparcie pracowników

 • Obsługuj zgłoszenia w intuicyjnej aplikacji webowej
 • Zyskaj zdalny dostęp do komputera użytkownika
 • Korzystaj z wewnętrznego komunikatora do szybkiej obsługi pilnych problemów
HELPDESK MODULE

Inventory

łatwe zarządzanie firmowymi zasobami

 • Zredukuj koszty oprogramowania, wykrywając nieużywane licencje
 • Zarządzaj sprzętem, dokumentami i aplikacjami w jednym miejscu
 • Monitoruj stan i zużycie zasobów w organizacji
DATAGURAD MODULE

DataGuard

ochrona danych przed wyciekiem

 • Zabezpiecz się przed wyniesieniem informacji za pośrednictwem pendrive’ów, dysków i kart SD
 • Otrzymuj alarmy o podłączeniu nieuprawnionych nośników danych
 • Zapobiegaj instalacji niebezpiecznego programu z zainfekowanego pendrive’a
SMARTTIME MODULE

Smarttime

efektywna praca bez rozpraszaczy

 • Weryfikuj produktywność własną i podległych pracowników
 • Dowiedz się, które strony i aplikacje najbardziej rozpraszają Twój zespół
 • Sprawdź, ile czasu zabierają Wam spotkania i aktywności offline

Axence nVision®
do zadań specjalnych

Oprogramowanie jest nieustanne rozwijane zarówno w oparciu o długofalowe plany, jak i nagłe sytuacje wymuszające stawienie czoła niespodziewanym wyzwaniom biznesowym.

Praca zdalna

Praca zdalna

przestawienie organizacji na Home Office niosło za sobą sporo trudności dla wielu organizacji. W związku z tym w trybie nadzwyczajnym wdrożyliśmy szyfrowany dostęp zdalny do firmowego komputera pozwalający bezpiecznie pracować z domu.

RODO

RODO

potencjalne kary za naruszenie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych wciąż spędzają sen z powiekwłaścicielom firm. Axence nVision® jeszcze przed wejściem w życie nowego prawa było w pełni przystosowane do wymagań RODO.

Centrum bezpieczeństwa

Centrum bezpieczeństwa

już wkrótce rozwiniemy nVision o nowe narzędzia w tym Security Dashboard - prezentujący w przejrzysty sposób zagregowane dane oraz najważniejsze wskaźniki bezpieczeństwa i funkcjonowania sieci, a także ważne alerty. Axence nVision® w połączeniu z nowym TV, który możesz otrzymać w naszej promocji zamieni pokój admina w prawdziwe centrum bezpieczeństwa IT.

Dowiedz się więcej o naszym oprogramowaniu,
oglądając bezpłatne webinary:

Webinar techniczny

Dowiedz się, jak efektywnie pracować z Axence nVision® podczas transmisji na żywo.

Zapisz się

Bezpieczna praca zdalna

Przekonaj się jak pracować z domu, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa

Obejrzyj

JAK ZDOBYĆ NAGRODĘ

Wysokiej klasy urządzenia świetnie pasują do topowego oprogramowania IT. Aby otrzymać jedną z poniższych nagród, zamów najnowszą wersję Axence nVision® albo rozszerz obecną licencję o nowe moduły lub stanowiska za kwotę co najmniej 3000 zł oraz rozwiąż zadania konkursowe.

Trzy kroki do nagrody:

1
Wypełniasz zgłoszenie konkursowe - podaj wszystkie dane i wyślij zdjęcie opisane w zadaniu
2
Twoja organizacja do końca lipca nabywa licencję Axence nVision®
3
Otrzymujesz nagrodę - przydatną w domu i w pracy! Szczegóły w regulaminie

Zadanie konkursowe

Gorące łącza czy zasłużony  wypoczynek?

Uzupełnij zgłoszenie do Promocji o zdjęcie konkursowe. Pokaż, jak spędzasz letnie dni – sfotografuj, jak się relaksujesz lub w jaki sposób spędzasz czas w biurze, kiedy pozostali pracownicy są na urlopie. Czy jest to artystyczny nieład na biurku czy może bałtyckie plaże?

photo

Prześlij zdjęcie na marketing@axence.net i podziel się z nami swoim symbolicznym wakacyjnym dniem.

*Przesłane zdjęcia służą wyłącznie do celów konkursowych i nie będą nigdzie publikowane bez zgody autorów.

Promocja już się zakończyła

Jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem Axence nVision®

przejdź na stronę axence.net

W zależności od wysokości zamówienia otrzymasz

Laptop<br>APPLE Macbook Air 13

Powyżej 50 000PLN netto

Laptop
APPLE Macbook Air 13

Smart TV Samsung<br>4K UHD, 50 cali

25 001 – 50 000PLN netto

Smart TV Samsung
4K UHD, 50 cali

Smartfon<br>Honor 20, 6/128 GB

10 001 – 25 000PLN netto

Smartfon
Honor 20, 6/128 GB

Czytnik<br>Kindle PaperWhite 4

6 001 – 10 000PLN netto

Czytnik
Kindle PaperWhite 4

DYSK ZEWNĘTRZNY<br>MY PASSPORT 1TB

3 000 – 6 000PLN netto

DYSK ZEWNĘTRZNY
MY PASSPORT 1TB

O axence

15 lat
Celem działań Axence jest wspieranie działów IT i biznesu w tworzeniu bezpiecznego i sprawnego środowiska informatycznego. Axence od 2005 roku dostarcza wysokiej jakości, wygodne w użyciu produkty, równocześnie angażuje się w promowanie edukacji cyfrowej i zwiększanie światowego bezpieczeństwa IT. Uważamy, iż każda organizacja, niezależnie od wielkości oraz wszyscy pracownicy powinni mieć pewność co do ochrony i bezawaryjności swoich narzędzi cyfrowych.

Globalny zasięg

Z naszych rozwiązań korzystają organizacje i firmy na całym świecie. Jesteśmy aktywni globalnie od 2005 roku - od uniwersytetów w Kanadzie, hut stali w Meksyku, przez ministerstwa w Ghanie i na Filipinach po służby rządowe wielu krajów świata. Jesteśmy szczególnie aktywni w Europie Środkowo-Wschodniej – dostarczamy bułgarską i litewską wersję produktu, wykorzystują nas urzędy, szpitale, banki oraz firmy prywatne.

WładcySieci.pl

Tworzymy społeczność administratorów IT – setki a często tysiące osób uczestniczy w naszych projektach – dyskusjach on-line, webinariach czy konferencjach. W 2018- 2019 przeprowadziliśmy Ogólnopolskie Badanie Administratorów IT – ponad 500 ankiet pozwoliło lepiej poznać aktualne wyzwania IT. Wyniki zebraliśmy w postaci raportu Władcy Sieci, w jego premierze wzięły udział media, przedstawiciele ministerstw oraz branżowi eksperci.

#CyberMadeInPoland

Jesteśmy jednym z inicjatorów grupy #CyberMadeInPoland, która zrzesza polskich producentów rozwiązań cybersecurity – wspólnie działamy na rzecz większego cyberbezpieczeństwa kraju przy współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji, instytucjami publicznymi i globalnymi organizacjami.

REGULAMIN PROMOCJI

§1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem niniejszego konkursu (zwany dalej jako „Konkurs” lub „Promocja”) jest Axence sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000314005, NIP 6751399589, REGON 120773290 (dalej zwana „Axence” lub „Organizator”).
 2. Celem konkursu jest wyłonienie spośród osób współpracujących z Klientami Axence nagrodzonych, którzy zrealizowali zadanie konkursowe.
 3. Konkurs trwa od dnia ogłoszenia do 31.08.2020 r. włącznie.
 4. Konkurs jest przeznaczony dla osób (nazywanych później „Uczestnikami”), które są pełnoletnimi osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych, zatrudnionymi przez bądź współpracującymi na jakiejkolwiek podstawie prawnej z podmiotami, które w okresie od 6.07.2020 do 31.08.2020 r. dokonają zakupu Axence nVision® bezpośrednio u Axence lub poprzez autoryzowanego Partnera/resellera Axence (zwanych później „Klientami”) na warunkach opisanych w pkt. 6 oraz §2, jeśli do obowiązków tych osób fizycznych należy składanie w imieniu zatrudniających je podmiotów zamówień handlowych dotyczących oprogramowania.
 5. Uczestnik dokonuje zgłoszenia udziału w Konkursie poprzez stronę WWW dedykowaną Konkursowi: www.axence.net/wakacyjny-duet, poprzez podanie własnych danych osobowych jako zgłaszającego oraz danych zgłaszanego przez niego Klienta, który dokonał zakupu licencji oprogramowania Axence nVision® w okresie oznaczonym, w pkt 4.
 6. W konkursie mogą brać udział Uczestnicy tylko jeżeli zgłaszany przez nich podmiot (tj. Klient) jest nabywcą we wskazanym okresie 6.07.2020 – 31.08.2020 Nowej Licencji oprogramowania Axence nVision® lub Rozszerzenia obecnej licencji o nowe moduły bądź stanowiska lub aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania w kwocie co najmniej 3000 zł netto, pod warunkiem opłacenia w terminie przez Klienta należności z tytułu faktury VAT za złożone zamówienie oraz podanie przez Uczestnika wszystkich danych niezbędnych do przygotowania przez Organizatora formularza PIT.
 7. Osoby fizyczne, o których mowa w punkcie 3 zobowiązane są uzyskać zgodę Klienta na udział w Konkursie.
 8. Przesłanki uprawniające Uczestnika do wzięcia udziału w Konkursie mogą być weryfikowane przez Axence drogą elektroniczną lub telefoniczną do dnia wydania Nagrody Uczestnikowi.
 9. Nagrodę otrzymuje Uczestnik, którego dane zostały zamieszczone w prawidłowo wypełnionym formularzu zgłoszeniowym na stronie www.axence.net/wakacyjny-duet.(pole: Imię i Nazwisko) oraz, który przesłał na adres marketing@axence.net prawidłowo wykonane zadanie konkursowe.
 10. Zadaniem konkursowym jest wykonanie i przesłanie artystycznej fotografii przedstawiającej miejsce pracy lub miejsce wypoczynku. Zdjęcie należy przekazać w postaci elektronicznej tj. pliku zdjęciowego przesłanego na wskazany w pkt. 9 adres e-mail.
 11. Przesłane fotografie będą wykorzystywane w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu. Organizator nie będzie publikował zdjęć i wizerunków bez zgody Uczestnika. Uczestnik zobowiązuje się do przesłania własnej, autorskiej pracy, która nie narusza praw osób i podmiotów trzecich. Ewentualne przesłanie zdjęcia zawierającej wizerunki osoby lub osób musi zawierać oświadczenie Uczestników o ich zgodzie na przesłanie w konkursie. Wizerunki nie będą upubliczniane przez Axence.
 12. Firma, która zostanie podana przez Uczestnika w formularzu na stronie www.axence.net/wakacyjny-duet. (pole: Nazwa Firmy) powinna być tożsama z firmą występującą na zamówieniu oraz fakturze VAT.

§2 Warunki Uczestnictwa

 1. Aby spełnić warunki Konkursu konieczne do otrzymania Nagrody przez Uczestnika, podmiot, którego firma została wskazana w zgłoszeniu do Konkursu musi w okresie od 6.07.2020 do 31.08.2020 r. dokonać zakupu Nowej Licencji oprogramowania Axence nVision® lub Rozszerzenia istniejącej licencji o dodatkowe moduły lub stanowiska lub na aktualizację oprogramowania do wersji najnowszej w określonych poniżej przedziałach kwot netto na fakturze za wskazane licencje Axence nVision® - z zastrzezeniem §2 pkt 2 - które kwalifikują się do otrzymania wskazanej Nagrody:
  • zamówienie 3000 – 6000 zł netto – dysk zewnętrzny My Passport
  • zamówienie 6001 – 10 000 zł netto – czytnik książek Kindle
  • zamówienie 10 001 - 25 000 zł netto – smartfon Honor 20
  • zamówienie 25 001 – 50 000 zł netto – telewizor Samsung
  • zamówienie powyżej 50 000 zł netto – laptop MacBook Air
 2. W przypadku zakupu oprogramowania za pośrednictwem Autoryzowanego Partnera kwota zamówienia oznacza kwota netto transakcji zawartej między Partnerem a klientem końcowym tylko w zakresie wykazanej wartości Licencji oprogramowana Axence nVision® (Nowa Licencja, Rozszerzenie oraz Aktualizacja). Warunkiem odbioru nagrody jest uregulowanie należności za Licencje pomiędzy Klientem a Partnerem i Axence.
 3. Jeżeli Uczestnik nie dokonał zgłoszenia chęci udziału w Konkursie przez stronę www, o której mowa w §1 ust. 4 w terminie do dnia 31.08.2020 r., nie będzie uprawniony do otrzymania Nagrody nawet w wypadku, gdy Klient dokonał zakupu oprogramowania Axence nVision w okresie obowiązywania Konkursu.
 4. Warunkiem otrzymania przez Uczestnika Nagrody z tytułu wzięcia udziału w Konkursie jest opłacenie przez Klienta w całości faktury VAT oraz przesłanie danych Uczestnika niezbędnych do wypełnienia przez Organizatora formularza PIT. Uczestnikowi nie przysługuje nagroda w Konkursie, jeżeli reprezentowany Klient opłacił tylko część należności za licencje.
 5. W Konkursie może wziąć udział tylko jeden Uczestnik od danego Klienta. Jeden zakup licencji Axence nVision® może skutkować przyznaniem tylko jednej nagrody. W przypadku zgłoszenia kolejnego Uczestnika ze strony jednego Klienta, Uczestnikiem jest tylko pierwsza zgłaszająca osoba.
 6. Uczestnik upoważniony do otrzymania Nagrody zostanie o tym poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail (do 14 dni po opłaceniu przez Klienta w całości faktury VAT za zakupione oprogramowanie Axence nVision®) oraz poproszony o przesłanie danych adresowych niezbędnych do przekazania Nagrody.
 7. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
 8. Skorzystanie z Konkursu oznacza akceptację jego regulaminu.
 9. Nagroda przysługuje Uczestnikowi również w przypadku, kiedy Klient zrealizuje zakup oprogramowania Axence nVision® poprzez Partnera / Resellera.
 10. Oferty nie łączą się z innymi rabatami, za wyjątkiem rabatów przyznanych Partnerom (w tym resellerom) i związanych z posiadaniem statusu Partnera / Resellera.
 11. Każdy Uczestnik może jednorazowo skorzystać z Konkursu w trakcie jego trwania.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe w związku z niniejszą Konkursem będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby Axence, chyba że bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa stanowią inaczej.
 13. Axence zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej Axence
 14. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne. Skorzystanie z warunków promocyjnych zakupu Axence nVsion® oznacza akceptację regulaminu Konkursu

§3 Nagrody

 1. Nagrodą w Konkursie jest sprzęt elektroniczny wskazany w §2 ust. 1. Niniejszego regulaminu
 2. Przeniesienie prawa do otrzymania Nagrody na inną osobę może nastąpić jedynie w przypadku ustania stosunku pracy/współpracy pomiędzy Uczestnikiem, a Klientem.
 3. Uczestnicy otrzymają Nagrody w terminie do 25 dni po dacie zakończenia Konkursu, pod warunkiem, że Klient uiścił należność z tytułu faktury VAT za oprogramowanie Axence nVision® oraz przesłał dane niezbędne do uzupełnienia formularza PIT. Jeśli płatność nie zostanie uregulowana przez Klienta do tego czasu, termin otrzymania Nagrody przez Uczestnika może ulec analogicznemu opóźnieniu. Jeżeli Klient nie uiści należności z tytułu faktury VAT do dnia 14.09.2020 r., Uczestnik traci prawo otrzymania Nagrody.
 4. Uczestnikom nie przysługuje prawo do zamiany Nagrody na inne świadczenie bądź równowartość pieniężną.
 5. Axence nie ponosi odpowiedzialności za niemożność dostarczenia lub realizacji Nagrody z powodu błędnych danych osobowych lub adresu korespondencyjnego podanego przez Uczestnika lub z innych przyczyn nie leżących po stronie Axence.
 6. W przypadku nieodebrania przez Uczestnika przesyłki zawierającej Nagrodę z przyczyn nieleżących po stronie Axence do dnia 30.11.2020 r., Uczestnik traci prawo do otrzymania Nagrody.
 7. Uczestnik ma prawo do zrzeczenia się Nagrody.
 8. W przypadku wyjątkowej sytuacji braku w kanale dystrybucji lub wycofania ze sprzedaży Nagród wymienionych w punkcie w regulaminie – zostanie wybrany substytut o analogicznej wartości i podobnym przeznaczeniu.

§4 Ochrona Danych Osobowych

 1. Dane osobowe Uczestników wykorzystywane są wyłącznie do celów związanych z przeprowadzeniem niniejszego Konkursu. Wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest Axence sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków.
 2. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie i przyznanie nagród. Każdy Uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również usunięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

§5 Opodatkowanie Nagród

 1. Zgłoszenie się Uczestnika do Konkursu oznacza równocześnie wyrażenie zgody Uczestnika na wystawienie przez Organizatora stosownej deklaracji podatkowej oraz przekazanie koniecznych informacji do organów podatkowych.
 2. Przyjęcie Nagrody oznacza jednocześnie powstanie przychodu po stronie Uczestnika zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz powstanie obowiązku podatkowego w rozumieniu Ustawy o PIT.
 3. Świadczenia z tytułu Nagród przyznanych na rzecz Uczestników zostaną opodatkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 4. Zgodnie z Ustawą, Nagrody do 2000 zł pozostają zwolnione z obowiązku podatkowego.
 5. Dla Nagród powyżej 2000 zł Organizator przyznaje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia PIT w kwocie odpowiadającej 11,11%. Wskazana kwota świadczeń pieniężnych przeznaczona na pokrycie kosztu opodatkowania nagrody może być przeznaczona tylko na ten cel i jest niewymienna oraz nieprzekazywana Uczestnikowi. Spośród nagród określonych w §2 pkt 2 kwotę 2000 zł przekracza nagroda “laptop Macbook Air”

axence
Axence Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków

Copyright © 2020 Axence Sp. z o. o. Sp. K.

Admin days cyber +48 12 426 40 35