Dołącz do programu partnerskiego

Rządź z nami siecią IT!

Jesteśmy na rynku od prawie dwóch dekad i w tym czasie zdobyliśmy ponad 3 500 zadowolonych klientów. Robimy to dobrze. Chcesz zostać naszym Partnerem? Świetnie, bo wszyscy możemy na tym zyskać.

Jesteśmy wyjątkowi

Nie jesteśmy typowym dostawcą oprogramowania. Z dumą określamy siebie jako zespół pasjonatów IT, którzy działają z niesłabnącą wizją. Nie będąc międzynarodową korporacją, mamy na swoim koncie spore osiągnięcia, co motywuje nas do podnoszenia poprzeczki coraz wyżej. Oto co nas wyróżnia:

Zebrane doświadczenie

Doświadczenie

Od 18 lat Axence podbija rynek zarządzania IT, wykorzystując wiedzę świetnych specjalistów i innowacyjność swoich produktów. Uznanie naszych klientów sprawiło, że zdobyliśmy tytuł wielokrotnie nagradzanego lidera branży.

Jakość oprogramowania

Jakość

Cechuje nas jakość, a oprogramowanie tworzymy od początku do końca in-house. Oferowane przez nas rozwiązanie on-premise daje naszym klientom pewność, że ich dane są bezpieczne.

Wsparcie użytkownika

Relacje

Cenimy sobie prawdziwe relacje, przekraczające ramy zwykłej transakcji biznesowej. Nie jesteś jednym z wielu klientów - jesteś częścią naszej społeczności.

Najważniejszy użytkownik

Użytkownicy

Chcemy, by praca z Axence była prosta. Wiesz, że agent nVision może być ostatnią aplikacją, którą zainstalujesz na komputerze? Od zdalnego zarządzania siecią dzieli Cię kilka kliknięć.

Wsparcie techniczne

Wsparcie

Naszym priorytetem jest niezawodna obsługa Ciebie - naszego klienta. Zespół wsparcia technicznego jest w ciągłej gotowości, żeby towarzyszyć Ci w przygodzie z Axence, a dzięki Twojemu feedbackowi możemy nieustannie ulepszać nasz produkt.

Certification training

Dzielenie się wiedzą

Dla nas liczysz się Ty oraz społeczność, którą edukujemy, organizując liczne wydarzenia, webinaria i warsztaty techniczne.

Nasi Partnerzy to potwierdzają

Kluczem do naszego sukcesu są relacje, które budujemy z naszymi Partnerami.

Dołącz do nas i wspólnie z nami rozwijaj swój biznes!

Działamy globalnie – od kanadyjskich uniwersytetów, poprzez bułgarską giełdę papierów wartościowych, aż po ministerstwa na Filipinach! Nasza pasja nie zna granic, a my wyznaczamy sobie coraz śmielsze cele. Dlatego poszukujemy nowych Partnerów, którzy pomogą nam dotrzeć z naszym produktem w każdy zakątek świata, a tym samym wzbogacą swoje portfolio produktów.

Wciąż jeszcze się zastanawiasz, czy to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy? Jeżeli którykolwiek z tych obszarów jest Ci bliski, to oznacza, że idealnie pasujesz do współpracy z nami!

zarządzanie IT
cyberbezpieczeństwo
produkty Microsoft

Dzięki Axence rozwijamy nasz biznes!

Przejrzysty model współpracy, atrakcyjne rabaty, wysokiej jakości oprogramowanie - z tych powodów wybór Axence był trafiony i pozwala rozwijać nasz biznes. Dzięki partnerstwie zyskaliśmy solidny produkt do realizacji naszych projektów.

Grzegorz Kędziora, Kierownik Sprzedaży IMNS Polska

Grzegorz Kędziora, Kierownik Sprzedaży IMNS Polska

Łącz nasze rozwiązanie z innymi

Świetne rozwiązania powinny być oferowane w pakiecie. Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do wszechstronnego narzędzia, które łatwo łączy się z najnowszymi trendami technologicznymi:

Rozwiązania Microsoft

nVision wzbogaca rozwiązania Microsoft, umożliwiając nadzór nad urządzeniami użytkowników, monitorowanie ich aktywności oraz sprawniejsze zarządzanie licencjami oprogramowania.

Zapobieganie utracie danych (DLP)

nVision to narzędzie blisko związane z cyberbezpieczeństwem, które posiada funkcje podobne do DLP, ale przy tym nie konkuruje z typowymi rozwiązaniami DLP - oferuje jednak więcej logów i lepszy wgląd.

Bombardier

Oprogramowanie antywirusowe

nVision nie konkuruje z oprogramowaniem antywirusowym, ale stanowi jego świetne uzupełnienie, dostarczając więcej logów i informacji na temat aktywności użytkowników.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM)

nVision doskonale współgra z systemami MDM/EMM, uzupełniając je o zaawansowane funkcje, takie jak monitorowanie aktywności użytkowników, zarządzanie zasobami, wsparcie dla działu pomocy technicznej oraz mechanizmy podobne do DLP.

Zarządzanie informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM)

nVision posiada wbudowane alarmy i może dostarczać pojedyncze raporty / informacje o incydentach do analizy w systemie SIEM. Dodatkowo, można je wczytać do Syslog, Graylog, Kibana i tym podobnych narzędzi.

Zdobądź dostęp do korzyści partnerskich

Odkryj wyjątkowe zalety współpracy z nami!

Zniżki dla partnerów

Rozkręć sprzedaż dzięki atrakcyjnym rabatom

Ciesz się świetnymi warunkami handlowymi na rynku ICT. Jako aktywny Partner otrzymasz atrakcyjne rabaty, które znacząco pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Jasne zasady współpracy

Współpracuj z nami na jasnych zasadach

Cenimy sobie jasność i przejrzystość współpracy. Dzięki ustalonym zasadom możesz mieć pewność, że odbywa się ona na jasnych warunkach.

RODO i ISO 27001

Działamy zgodnie z RODO i ISO 27001

Nasze rozwiązanie łączy najwyższe standardy RODO i ISO 27001, wspierając naszych klientów w działaniach prowadzonych we współczesnym, skomplikowanym środowisku regulacji prawnych.

Szkolenia

Dzielimy się wiedzą

Dla Ciebie oraz Twoich handlowców i inżynierów przygotowaliśmy bezpłatne, certyfikowane szkolenia, które przekażą Ci kompletną wiedzę na temat naszych produktów oraz tego, jak je sprzedawać.

Licencje

Otrzymaj darmowe licencje

Udostępnimy Ci bezpłatnie 20 licencji naszego oprogramowania, żebyś mógł je lepiej poznać i pokazywać swoim klientom.

Dofinansowanie

Wydaj nasze pieniądze na swój marketing

Dostaniesz od nas specjalny budżet, który będziesz mógł wykorzystać na swoje działania marketingowe. Dzięki temu przyciągniesz nowych klientów i zwiększysz swoją widoczność.

Premie

Zdobądź dodatkowe premie

Doceniamy efektywną pracę naszych Partnerów. Dlatego oferujemy dodatkowe premie dla najbardziej aktywnych sprzedawców, motywując ich do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Materiały marketingowe

Korzystaj z naszych materiałów marketingowych

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet bezpłatnych materiałów marketingowych, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów.

Wydarzenia

Zróbmy sobie event

Zorganizujmy wspólne wydarzenie, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i pomoże Ci zbudować z nimi fajne i trwałe relacje.

Our expantations

Czego oczekujemy?

Uważamy, że udane partnerstwa są budowane na mocnym fundamencie wspólnych wartości i celów. Oto czego oczekujemy od Ciebie:

tick Zaangażowanie

Poszukujemy Partnerów, którzy będą aktywnie z nami współpracować. Chcemy osiągnąć wspólny sukces.

tick Umowa partnerska

Umowa stwarza podstawy do jasnej komunikacji, wzajemnego zrozumienia i wyznaczenia wspólnych celów.

tick Efektywna sprzedaż

Doceniamy Partnerów za ich sprzedaż i docieranie do nowych klientów.

tick Certyfikowani specjaliści (ACS/ACE)

Certyfikowani specjaliści wzmocnią Twój zespół, co przełoży się na większą sprzedaż.

Połączmy siły

Brzmi interesująco? Daj nam znać, a odezwiemy się do Ciebie i powiemy jak zostać naszym Partnerem. Mamy duże możliwości, ale razem mamy szansę zrobić coś naprawdę fajnego!