Axence nVision®
w służbie zdrowiu

  • Bezpieczeństwo danych pacjentów i lekarzy
  • Sprawne zarządzanie dokumentacją, sprzętem i oprogramowaniem
  • Ciągłość działania - natychmiastowe alerty o awariach lub zagrożeniach

Poznaj kompleksowe narzędzie do zarządzania IT
dla szpitali i placówek medycznych

Obejrzyj wideoporadnik

Odbierz bezpłatną licencję Axence nVision®

Testuj bezpłatnie przez 30 dni pełną wersję oprogramowania bez limitu stanowisk

Wszystkie pola są obowiązkowe
Dane będą przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia szkolenia (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) rodo a jeżeli wyrazisz powyższą zgodę także w celu marketingu bezpośredniego administratora danych (podstawa: art. 6 ust. lit. a) rodo, realizowanego poprzez wysyłkę mailingu lub telemarketingu, w zależności od wyboru (zob. art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego). Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być wycofana w każdej chwili, co nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać wysyłając takie żądanie na adres e-mail: dane.osobowe@axence.net. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych a także o prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (zob. uodo.gov.pl). Dane nie będą udostępniane do celów marketingowych innych podmiotów. Więcej: polityka prywatności https://axence.net/pl/polityka-prywatnosci

Zaufali nam

Z rozwiązań Axence nVision® korzystają szpitale i placówki medyczne każdej wielkości, sieci apteczne, laboratoria badawcze czy też administracja ochrony zdrowia w tym Ministerstwo Zdrowia!

Zobacz wybrane referencje:

Znacznie oszczędza czas, przede wszystkim dzięki modułom HelpDesk, Users i możliwości zdalnego połączenia. Tygodniowo około 5 godzin, miesięcznie około 25-30 godzin.

Łukasz Sarnecki
SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy

Monitoring urządzeń sieciowych dał wymierne efekty po kilku dniach – zerwanie światłowodu przez ciężarówkę spowodowało alert braku połączenia switcha.

Marcin Grabowski
Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc

Efekty są widoczne od razu. Zauważyliśmy, ile nieautoryzowanych nośników danych jest w użyciu, poza tym można szybko wykryć i zablokować niebezpieczne strony www. Wszystkie jednostki serwerowe mamy zdefiniowane i wyświetlane na osobnej mapie, co daje nam ogromną przewagę w wykryciu i usunięciu ewentualnych problemów

Leszek Pluciński
Szpital Powiatowy w Chełmży