Strona główna Axence
Wcag tools

Specjalista/specjalistka ds. administracji

Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj umowy

B2B / UOP

Doświadczenie

Specjalista

Model pracy

Hybrydowy (4 dni w biurze, 1 dzień zdalnie)

Miejsce pracy

Kraków

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy administracyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym średniozaawansowany Excel) oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zarządzanie czasem i dbałość o szczegóły
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i asertywność
  • Działanie zgodne z wartościami firmy, czyli pełne pasji, szczere, efektywne, przynoszące dobre rezultaty i na którym można polegać
  • Pozytywne nastawienie (które udziela się innym :))
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności analityczne, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie we wspólne osiąganie celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość przepisów dot. ochrony danych osobowych
  • Dobra znajomość prawa pracy i gotowość do poszerzania wiedzy w tym zakresie
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji, m.in. nauczysz się umawiać oraz koordynować rozmowy rekrutacyjne, pozyskiwać kandydatów metodą direct search, budować i zarządzać bazą kandydatów
  • Komunikatywny angielski – B2 lub wyższy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoja zadania

  • Obsługa administracyjna biura (obsługa i rejestracja korespondencji)
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i stosunkiem pracy
  • Administrowanie benefitami pracowniczymi
  • Ewidencjonowanie czasu pracy i urlopów
  • Organizacja podróży służbowych oraz rozliczenie diet
  • Zamawianie materiałów/ artykułów spożywczych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień firmowych
  • Przygotowywanie dokumentów dla księgowości (współpraca z biurem księgowym)
  • Organizacja eventów firmowych
  • Obsługa sal konferencyjnych

Opis

Jesteś osobą, która lubi ludzi, z uśmiechem podejmuje nowe wyzwania i dba o porządek w dokumentach? Lubisz tematy związane z prawem pracy? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś/trafiłaś! Być może to właśnie Ciebie szukamy, aby wzmocnić nasz kilkuosobowy zespół administracji!

karolina-klimus.png

Skontaktuj się z naszym opiekunem rekrutacji!

Karolina Klimus

Starszy specjalista ds. rekrutacji

Tel.: +48 533 334 737

Email: karolina.klimus@axence.net