Strona główna Axence
Wcag tools

Młodszy specjalista ds. eventów i marketingu

Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj umowy

B2B / UOP

Doświadczenie

Junior

Model pracy

Hybrydowy

Miejsce pracy

Kraków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu min. 1 rok
  • Doświadczenie przy organizacji konferencji i szkoleń.
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Podstawowa wiedza w zakresie realizacji materiałów drukowanych
  • Podstawowa znajomość dowolnego CMS-a (np. Wordpress)
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Biegłość w j. polskim i zasadach poprawnej pisowni
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Twoja zadania

  • Wsparcie organizacyjne dla szkoleń, eventów i webinarów Axence
  • Opieka logistyczna nad udziałem w konferencjach
  • Obsługa zapisów na konferencje i szkolenia Axence
  • Dbanie o właściwą aranżacje stoisk i ekspozycję marki Axence
  • Prowadzenie zamówień na potrzeby eventów, negocjacje z dostawcami
  • Wybór i zamawianie nagród oraz gadżetów
  • Zamawianie materiałów marketingowych, nadzór na magazynem marketingowym
  • Kontrola jakości wydruków, gadżetów i materiałów ekspozycyjnych
  • Kreowanie akcji i konkursów wzmacniających aktywność użytkowników
  • Promocja Axence za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych kanałów marketingowych